Maliarske práce

Naši maliari z Bratislavy s niekoľkoročnými skúsenosťami poskytujú profesionálny prístup a kvalitne odvedenú prácu. Zákazník je pre nás na prvom mieste – vieme sa prispôsobiť všetkým požiadavkám našich klientov a dodržiavame vopred stanovené termíny. 

Aké maliarske práce poskytujeme?

Poskytujeme celý rad maliarskych prác:

 • oškrabanie starých tapiet a farieb
 • stierkovanie stien
 • penetračné nátery
 • pačokovanie
 • maľovanie fasád
 •  omietkárske práce
 • premaľovanie fasád

Čo môžete od nás očakávať?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich maliarov vieme pracovať rýchlo, kvalitne a efektívne. Poskytujeme individuálny prístup, dôslednosť pri každej práci a flexibilitu. Snažíme sa za každým dodržať vopred dohodnuté termíny všetkých prác tak, aby boli naši klienti spokojní. 

Maliarske práce cenník

Cena maliarskych prác závisí od mnohých zložiek – spôsob nanášania farieb, veľkosť priestorov kde budú vykonané maliarske práce, druh farieb. Pred začatím maliarskych prác je potrebná konzultácia s našim pracovníkom, ktorý po obhliadke bytu/domu/haly vám vie vyčísliť cenovú ponuku.

Ako prebiehajú maliarske práce?

 1. prvá fáza – pred začatím maľovania je potrebné vyplniť diery, praskliny a iné poškodenia ktoré by mohli negatívne ovplyvniť maliarske práce. Často vykonaným úkonom pred začatím maliarskych prác je stierkovanie – v prípade nedokonalých stien – zakrivenie a pod. vieme stierkovaním tieto nedokonalosti čiastočne upraviť.
 2. druhá fáza – na všetky plochy, na ktoré sa bude nanášať farba, nanesú penetračné nátery. 
 3. tretia fáza – Následne prejdeme na maľovanie stien a na konci sa maľujú stropy.
 4. štvrtá fáza – spolu s vami skontrolujeme všetky priestory, a tým sa ubezpečili či je všetko podľa vašich predstáv.

Kde pôsobia naši majstri ?

Naše služby majstrov s dlhoročnými skúsenosťami môžete využiť v BRATISLAVE ako napríklad v Novom Meste, Dúbravke, Petržalke, Karlovej Vsi,  Rusovciach, Jarovciach ale aj v BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň, Kremnička, Rakytovce, Majer, Podlavice.

Často kladené otázky a odpovede 

Prečo si vybrať nás?

232 +
zrealizovaných projektov

Seriózny prístup

Na nás sa môžete spoľahnúť. Dodržíme všetko, na čom sa pred prácami dohodneme. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste

Služby od A po Z

V našom portfóliu nájdete široký výber služieb z oblasti stavebníctva. Chystáte sa prerábať ? Stavať dom ? Obráťte sa na nás.

Moderné vybavenie a technológie

Úkony ktoré vykonávame si vyžadujú aj kvalitné prístroje a nástroje. Preto dbáme na to, aby sme vždy disponovali kvalitným a moderným vybavením.

Školení pracovníci

Odbornosť je pre nás prioritou. Preto v našom tíme sú len majstri, ktorí majú niekoľko rokov praxe absolvovali skúšku odbornej spôsobilosti.