Domy na kľúč – nechajte všetko na nás

Firma Kubish.sk sa zameriava aj na výstavbu domov na kľúč v Bratislave a okolí. Stavba rodinného domu na kľúč má výhodu v tom, že celú výstavbu vrátane zavedenia vody, plynu, elektriny, maliarskych prác a podobne prenecháte na firmu, čiže na nás.

Práce spojené so stavbou domu na kľúč

  1. Na začiatku prebehne krátka odborná konzultácia – výber vhodného pozemku, výber konkrétneho domu poprípade vypracovanie projektu domu 
  2. Ďalším krokom je vybavenie všetkých stavebných povolení – nemusíte sa obávať, všetko vybavíme za vás ! 
  3. Vypracujeme vhodného finančného plán. 
  4. Prichádza hlavný krok – samostatná výstavba vášho vysnívaného domu. Pri výstavbe sú obsiahnuté všetky práce – od prvotných prác ako je odstránenie ornice a výkopy,  stavba zvislých konštrukcií, vodorovných nosných kovových konštrukcií, komínu, strechy cez inštaláciu rozvodov elektriny vody plynu, inštaláciu okien, dverí maliarske práce, poprípade sadrokartónové práce až po obkladové práce a pokladanie podlahy.
  5. Konečným krokom je kolaudácia, kedy si prídete prevziať kľúče od svojho domu.

Čo môžete od nás očakávať pri stavbe domu na kľúč ?

Vďaka dlhoročným skúsenostiam našich majstrov vieme pracovať rýchlo, kvalitne a efektívne. Poskytujeme individuálny prístup, dôslednosť pri každom jednej výstavbe a flexibilitu. Snažíme sa za každým dodržať vopred dohodnuté termíny všetkých prác tak, aby boli naši klienti spokojní. 

Cena domov na kľúč – koľko bude stáť váš budúci dom ?

Cenu domu na kľúč ovplyvňuje veľmi veľa faktorov. Medzi najzákladnejšie patria:

  • výber pozemku – rozloha/lokalita
  • veľkosť domu – či pôjde o jednopodlažný dom ( bungalov ) alebo poschodový, rozloha celej zastavanej plochy
  • výber materiálu – pri materiály sa cena môže navýšiť najviac. Ak máte radi luxus, a kvalitu bude cena za materiál vyššia avšak vhodnou kombináciou materiálov vieme vypracovať finančný plán pre každého presne na mieru
  • vykurovanie – vykurovanie podlahové – ktoré je drahšie alebo vykurovanie pomocou vykurovacích telies.

Kde pôsobia naši majstri ?

Naše služby majstrov s dlhoročnými skúsenosťami môžete využiť v BRATISLAVE ako napríklad v Novom Meste, Dúbravke, Petržalke, Karlovej Vsi,  Rusovciach, Jarovciach ale aj v BANSKEJ BYSTRICI – Radvaň, Kremnička, Rakytovce, Majer, Podlavice.

časté otázky a odpovede

Prečo si vybrať nás?

232 +
zrealizovaných projektov

Seriózny prístup

Na nás sa môžete spoľahnúť. Dodržíme všetko, na čom sa pred prácami dohodneme. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste

Služby od A po Z

V našom portfóliu nájdete široký výber služieb z oblasti stavebníctva. Chystáte sa prerábať ? Stavať dom ? Obráťte sa na nás.

Moderné vybavenie a technológie

Úkony ktoré vykonávame si vyžadujú aj kvalitné prístroje a nástroje. Preto dbáme na to, aby sme vždy disponovali kvalitným a moderným vybavením.

Školení pracovníci

Odbornosť je pre nás prioritou. Preto v našom tíme sú len majstri, ktorí majú niekoľko rokov praxe absolvovali skúšku odbornej spôsobilosti.